BESTA HALE

to doświadczony producent prefabrykowanych konstrukcji stalowych o wszechstronnym zastosowaniu. Nasze hale doskonale sprawdzą się w przemyśle, rolnictwie, handlu oraz w szeroko rozumianej branży usług. Wieloletnie doświadczenie zespołu BESTA pozwala na realizację każdego projektu – wykonujemy nawet najbardziej złożone zamówienia.

Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie klienta oraz niezbędna w naszej branży terminowość. Zapewniamy kompleksową opiekę i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta – pozostajemy w stałym kontakcie z każdym z naszych klientów, dzieląc się na bieżąco informacjami z postępów w produkcji i budowie realizowanego projektu.

ofirmie
wzor hala2

Stawiamy na jakość, dlatego produkowane przez nas hale stalowe wykonujemy z najwyższej jakości materiałów renomowanych producentów. Są wśród nich firmy: Izopanel, Gór-Stal, Paneltech, Wiśniowski, Horman, DWD Bautech. Wykorzystanie najlepszych materiałów daje gwarancję wieloletniej trwałości budowanych przez nas obiektów.

Mamy na koncie dziesiątki gotowych konstrukcji wyprodukowanych i zmontowanych przez zespół BESTA (wcześniej – ASAG) na terenie całego kraju. Bogate portfolio, w tym liczne obiekty magazynowe, sportowe, rolnicze i przemysłowe, stanowią najlepszą wizytówkę naszej marki. Realizujemy je z pasją.

Zapraszamy do współpracy.